Kuruluşumuzu Tanıyın ve Yasal Bilgi

Yaklaşımımız

Web Sitemize hoş geldiniz. Bu sitede yönetim sistemleri konusunda firmamız tarafından sunulan her seviyeden eğitimleri bulacaksınız.
Bilindiği gibi eğitim, iyileşmenin, ilerlemenin ve hata önlemenin en az maliyeti olan bir yöntemidir. İyi verilmiş ve amacına ulaşmış bir eğitim, kuruluşların sistemlerini sürdürebilmeleri ve daha iyileşebilmeleri için vazgeçilmezdir. Eğitim faaliyetleri insan unsurunun var olduğu her aşamada elzem olmuştur ve olacaktır.
Yönetim sistemleri her sektörden kuruluşun son 30 yıldır en çok üzerinde durduğu modern yönetim ve verimli çalışmanın, başarısı ispatlanmış yollarından birisidir. Bu nedenle günümüzde yönetim sistem uygulamaları son derece önemli ekonomik bir faaliyet haline gelmiştir. Çevre ve iş güvenliği yönetim sistemi gibi konular sıklıkla ulusal veya uluslararası mevzuat haline gelmiştir. Otomotiv veya havacılık gibi sektörlerde ise sektör kendi içerisinde yönetim sistem uygulamalarını ticaretin ön şartı haline getirmiştir.
İyi uygulanan etkin bir yönetim sisteminin kuruluşlar için son derece faydalı olacağı açıktır. Günümüzde başarılı hangi kuruluşu ele alırsanız alın mutlaka orada etkin uygulanan bir yönetim sistemine şahit olacaksınız. Yönetim sistemlerinin en etkin uygulanmasının yolu da uygulayıcı ve yöneticilerin konuyu iyi kavramış olmalarıdır.
Bu açılardan bakıldığında iş hayatına yeni başlayacak adayların bu sistemleri iyi bilmelerinin gelecek kariyerlerine ne kadar önemli katkılar sağlayabilecekleri de ayrı bir gerçekliktir. Kuruluşların hangi bölümünde kariyer planı yaparsanız yapın sonuçta yönetim sistemleri kendi işiniz ile birlikte hayatınızın vazgeçilmezi olacak ve başarınızda belirleyici bir faktör konumuna gelecektir. Yönetim sistemleri konusunda bilgili, eğitimli ve tecrübeli insanlar istihdam da önemli avantajlar yakalamaktadırlar.
Bizim gibi yönetim sistemleri konusunda eğitim verdiğini duyuran pek çok kuruluş bulabilirsiniz. Biz hepsinin en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Sizlere sunduğumuz ve sunacağımız eğitimlerin arkasına en az 20 yıllık uygulama ve yönetim tecrübesini koyduğumuzu bilmenizi isteriz. Esenek Eğitim Merkezi'nde eğitimler, katılımcıların ihtiyaçlarına göre dikkatli bir şekilde tasarlanır ve en yetkin eğitmenler tarafından sunulur.
Türkiye'de ilk kez yönetim sistem ve denetçi eğitimleri konusunda tartışmasız en etkin kurum olan CQI ve IRCA - International Register of Certificated Auditor kendi tasarladığımız eğitimlere onay vermiştir. Bu onay sunduğumuz eğitimlerin izlendiğini, denetlendiğini ve konusunda yeterli performansa sahip olduğunu ispatlayan bir onaydır. Eğitimlerimize katıldığınız zaman eğer aynı konudaki başka eğitimler ile karşılaştırma imkanı da bulursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızdan eminiz. Eğitimlerimize katılarak eğitim ve eğitmen kalitemizin farkını tecrübe edebilirsiniz.
Yönetim sistemleri konusundaki tüm eğitim ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Bu konularda mutlaka iyi bir çözüm bulacağımızdan emin olmanızı isteriz.

Kurumumuz

ESENEK EĞİTİM MERKEZİ Yönetim Sistemleri, Laboratuvar ve Akreditasyonlar ile bu konulardaki eğitimler hakkında tecrübeli kişiler tarafından kurulmuştur.
Temel kuruluş amacı bu tecrübe ve bilgi birikimini ilgili kuruluşlara ve firmalarA aktararak ülkemiz reel sektörüne katkıda bulunmaktır.
Sanayi ve hizmet sektörlerinin ihtiyaç duydukları pek çok eğitimi etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirdiğimize inanıyoruz.
Eğitimlerimiz, temel olarak değer yaratma ve iyileştirme amacına yönelmiştir. Tüm eğitimlerimizden sonra bu amacımızın gerçekleştirme durumunu sorgulamaktayız. Tüm eğitimlerimiz eğitim hedeflerinin gerçekleştirildiğini belirlemek amacı ile değerlendirilmektedir.
Bu nedenle hangi sektörde olursa olsun tüm kurum ve kuruluşlarımızın onaylı eğitimlerimiz kapsamında olan konulardaki eğitimlerini gerçekleştirmeye talibiz. Eğitim ihtiyaçlarınızın karşılanması için iletişim butonundaki iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

ESENEK VİZYONU

##-- Daha güvenli, sağlıklı ve güvenilir bir yaşam için bilgi üretme ve paylaşmaya dayalı değer yaratan eğitimler sunmak.
##-- Bilginin üretilmesi için yeterli altyapıda çalışmak.

ESENEK MİSYONU

##-- Üretilen bilginin amacına uygun ve fayda sağlayacak şekilde paylaşılması için uygun ortamlar oluşturmak.
##-- Yetkinliğe dayalı eğitimler tasarlamak.
##-- Eğitimleri yetkin personel ile sunmak.
##-- Verilen eğitimlerin, müşteriler ve toplumumuza faydalı olmasını sağlamak.
##-- Proseslerde güvenlik ve sağlık unsurlarını ön plana almak.

ESENEK POLİTİKASI

##-- Öncelikli ve vazgeçilmez unsur yasal, müşteri ve diğer şartlara yeterince ve tatmin edici olarak uyumdur.
##-- Verilen eğitimlerimizin ve uyguladığımız yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek hep ön planda olacaktır.
##-- Eğitimlerin sunumu dahil tüm proseslerimizde güvenli, sağlıklı ve güvenilir bir firma olmak için her türlü tedbiri almak. Bu amaçla kalite, çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği ve bilgi güvenliği yönetim sistemlerini uygulamak.
##-- Çevresel etkilerimizi kontrol ederek kirliliğin önlenmesi ve tehlikeler için tedbirler alarak kazaların engellenmesi konusunda çalışmalar yapmak.
##-- Uzun soluklu geleceği planlayan ve gerçekleştiren bir firma olmak.

Kurumumuz ile ilgili yasal bilgi

Firma Tescilli İsmi : Esenek Elektrik-Elektronik Müh. Dan. ve Eğt.Hizm.Ltd.Şti.
Firmanın Tescilli Adresi : Ulusal Sokak No:63 Aydınlıkevler / Selcuklu/ Konya/ Türkiye
Vergi Dairesi: MERAM
Vergi Numarası: 3780367945
Firma Ticaret Sicil Numarası :