Eğitim Planı

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ KURSLARI

Çevre konusu daha önceleride olduğu gibi etkileri ile herkesin hayatını derinden etkileyecek şekilde artan bir önem almaktadır. Bu artan önem nedeni ile bütün ülkeler kendi ülkelerinde ve uluslarası seviyede her gün çevre konuları ile ilgili yeni gereklilikler gelmektedir. Hali hazırda çevre uygunluğu konusu ticaret ve iş ortamının vazgeçilmez konularından birisidir. Çevre yönetim sistemleri ile ilgili temel eğitinden başlayarak baş denetçi eğitimlerine kadar her seviyede eğitimler geliştirmiş bulunmaktayız.

ISO 14001 etkili bir Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) konusunda uygulanabilir şartlar içeren ve uluslarası düzeyde kabul edilmiş olan bir standarttır. Bu standart fayda sağlamak ile çevre etkilerini dengeli bir şekilde birleştirerek çevre boyutlarının yönetilmesine yol gösteren bir standarttır.

Esenek Eğitim Merkezi çevre konusunda çok sayıda eğitim programı sunmaktadır. Bu bilinçlendirme ve temel eğitimden başlayarak baş denetçi kursuna kadar geniş bir çerçevede yer almaktadır. Sizin kuruluşunuzun özel ihtiyaçları içinde özel çevre eğitimleri geliştirebilecek kapasiteye sahibiz.