Eğitim Planı

About our approach

Web Sitemize hoş geldiniz. Bu sitede yönetim sistemleri konusunda firmamız tarafından sunulan her seviyeden eğitimler bulacaksınız.

Bilindiği gibi eğitim, iyileşmenin, ilerlemenin ve hata önlemenin en az maliyetli olan faaliyettir. İyi verilmiş ve amacına ulaşmış bir eğitim kuruluşların sistemlerini sürdürebilmeleri ve daha iyileşebilmeleri için vazgeçilmezdir. Eğitim faaliyetleri insan unsurunun var olduğu her aşamada elzem olacaktır.

Yönetim sistemleri, her sektörden kuruluşun son 30 yıldır en çok üzerinde durduğu, modern yönetim ve verimli çalışmanın, başarısı ispatlanmış yollarından birisidir. Bu nedenle günümüzde yönetim sistem uygulamaları son derece önemli ekonomik bir faaliyet haline gelmiştir. Daha da ötesi, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemi gibi konular sıklıkla ulusal veya uluslararası mevzuat haline gelmiştir. Otomotiv veya havacılık gibi sektörlerde ise, sektör kendi içerisinde yönetim sistem uygulamalarının ticaretin ön şartı haline getirmiştir.

İyi uygulanan etkin bir yönetim sisteminin kuruluşlar için son derece faydalı olacağı açıktır. Günümüzde başarılı hangi kuruluşu ele alırsanız alın mutlaka orada etkin uygulanan bir yönetim sistemine şahit olacaksınız. Yönetim sistemlerinin en etkin uygulanmasının yolu da uygulayıcı ve yöneticilerin konuyu iyi kavramış olmalarıdır.

Bu açılardan yaklaştığımızda, iş hayatına yeni başlayacak adayların bu sistemleri iyi bilmelerinin gelecek kariyerlerine ne kadar önemli katkılar sağlayabilecekleri de ayrı bir gerçekliktir. Kuruluşların hangi bölümünde kariyer planı yaparsanız yapın, sonuçta yönetim sistem uygulamaları kendi işiniz ile birlikte hayatınızın vaz geçilmezi olacak ve başarınızda belirleyici bir faktör konumuna gelecektir. Yönetim sistemleri konusunda bilgili, eğitimli ve tecrübeli insanlar istihdam da önemli avantajlar yakalamaktadırlar.

Bizim gibi yönetim sistemleri konusunda eğitim verdiğini duyuran pek çok kuruluş bulabiirsiniz. Biz hepsinin en iyi olduğunu iddia etmiyoruz ancak sizlere sunduğumuz ve sunacağımız eğitimlerin arkasına en az 20 yıllık uygulama ve yönetim tecrübesini koyduğumuzu bilmenizi isteriz. Esenek Eğitim Merkezi'nde eğitimler, katılımcıların ihtiyaçlarına göre dikkatli bir şekilde tasarlanır ve en yetkin eğitmenler tarafından sunulur.

Türkiye'de ilk kez yönetim sistem ve denetçi eğitimleri konusunda tartışmasız en etkin kurum olan IRCA - International Register of Certificated Auditor, kendi tasarladığımız eğitimlere onay vermiştir. Bu onay sunduğumuz eğitimlerin, izlendiğini, denetlendiğini ve konusunda yeterli performansa sahip olduğunu ispatlayan bir onaydır. Eğitimlerimize katıldığınız zaman eğer aynı konudaki başka eğitimler ile karşılaştırma imkanı da bulursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızdan eminiz.

Yönetim sistemleri konusundaki tüm eğitim ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Bu konularda mutlaka iyi bir çözüm bulacağımızdan emin olmanızı isteriz.