Kurum eğitimlerinin taşeron kanalı ile sunulmasının askıya alınması

Daha önce yayınladığımız, Esenek Eğitim Merkezi, eğitimlerinin taşeron kanalı ile sunulmasının durudurulması durumu aynı şekilde devam etmektedir ve edecektir. Bu mevzu ile ilgili lütfen aşağıdaki bilgilere dikkat ediniz.

Kurumumuz eğitimlerini, ülke içerisinde sadece kendisi ve kendi eğitmenleri ile sunmaktadır. Bu websitemiz de (www.esenek.com.tr) yayınladığımız eğitmenler dışında Eğitim programlarımız sunmaya yetkili ve yeterli kimse yoktur.

Lütfen size bizim bu sitede duyurduğumuz eğitmenler dışında bir eğitmen tarafından Esenek eğitimi adı altında eğitim teklifi veriliyor ise dikkate almayınız. Bu noktada sorumluluk kabul etmeyeceğimizi önceden belirtmek isteriz.

Genel katılıma açık eğitimler sadece kendi sitemizde duyurulacak ve onaylı eğitmenlerimiz tarafından sunulacaktır. Lütfen bu sitede duyurulanlar dışında her hangi bir şekilde bizim adımız, onay numaramız verilerek yapılan duyuruları dikkate almayınız. Eğitimin yapılıp yapılmama garantisi veremeyiz

Maalesef son dönemlerde önemli ahlaksızlıklar ile muhatap olduk, yetki verdiğimiz eğitmenlerimizden bazıları, partner dediğimiz kurumlardan bazıları, entellektüel varlığımız olan ve tarafımızdan bir sözleşme ve güven üzerine kendilerine teslim edilen eğitim programlarımız çalınmış, hırsızlık yapılmıştır. Bu sebep ile burada duyurduğumuz bu duyuruları anlayış ile karşılayacağınızı umuyoruz.